• Dobrej jakości wąsy tlenowe do podaży tlenu z koncentratorów tlenowych i innych urządzeń. Wąsy tlenowe z dwoma wypustkami przeznaczone do nozdrzy, posiadają miękkie niepodrażniające końcówki. Standardowe złącza zapewniają kompatybilność z większością urządzeń medycznych. Długość cewnika 2 m.
 • Wąsy tlenowe pediatryczne - wąsy do tlenoterapii dla dzieci to asortyment dedykowany do koncentratorów tlenowych oraz innych urządzeń koncentrujących tlen. Wąsy do zastosowania w tlenoterapii łagodnej o niskim stężeniu. Standardowe końcówki pozwalają na podłączenie ich do większości urządzeń medycznych dostępnych na rynku.
 • Dren tlenowy - przewód tlenowy to asortyment pomocniczy stosowany wraz z koncentratorami tlenu, butlami i innymi urządzeniami do tlenoterapii czy inhalacji. Dren tlenowy powstał z bezpiecznego i nietoksycznego tworzywa. Długość widocznego na zdjęciu drenu wynosi 2,1 m.
 • Długi dren tlenowy w rozmiarze 4,26 m, jest to przewód zapewniający większy komfort w czasie tlenoterapii, inhalacji, gdyż pozwala na ustawienie w większej odległości sprzętu od pacjenta. Przewód tlenowy najczęściej stosowany w tlenoterapii wraz z koncentratorami tlenu, butlami i innymi urządzeniami koncentrującymi tlen oraz inhalatorami.
 • Bardzo długi dren tlenowy dedykowany dla osób wymagających dłuższego połączenia w koncentratorach tlenu, inhalatorach ale również innych urządzeniach medycznych. Uniwersalne końcówki zapewniają kompatybilność z większością urządzeń medycznych dostępnych na rynku. Dren o długości 7,62 m to jeden z najdłuższych drenów w naszej ofercie.
 • Tani łącznik do drenów tlenowych i innych urządzeń medycznych to propozycja dla profesjonalnego środowiska medycznego na co dzień stosującego różnego rodzaju sprzęt medyczny. Łącznik schodkowy pozwala na stabilne połączenie, zapewniając drenom i urządzeniom dłuższy okres eksploatacji. Rozmiar połączenia drenowego w tej ofercie to 6-9/5
 • W tej ofercie prezentujemy niedrogi łącznik 10-14/9 przeznaczony do drenów i połączeń drenowych oraz innych urządzeń medycznych. Łącznik karbowany prosty ułatwia aplikację drenów. Posiada trwałą i wytrzymałą konstrukcję wykonany z półprzezroczystego tworzywa.
 • Pulsoksymetr E1 to pulsoksymetr napalcowy przenośny powszechnie stosowany w ratowniczych zespołach wyjazdowych, gabinetach medycznych oraz przez prywatnych użytkowników. Urządzenie służy do pomiaru wysycenia krwi tlenem, można nim również zmierzyć bicie serca. Wyniki odczytamy na czytelnym wyświetlaczu wykonanym w technologii OLED zapewniającym lepszą widoczność. Urządzenie do pomiaru saturacji niezwykle lekkie i poręczne do zabrania ze sobą praktycznie wszędzie. Zapewnia szybką i łatwą obsługę samodzielnie.
 • Ten niewielki i tani pulsoksymetr yk80a na palec to urządzenie pozwalające dokonać pomiaru saturacji i tętna u dzieci i osób dorosłych. Stosowany bywa w warunkach medycznych, doskonały również dla zwykłych użytkowników wymagających codziennego monitorowania wysycenia krwi tlenem czy pracy serca. Polecany jest dla osób mających różnego rodzaju choroby i schorzenia układu oddechowego jak np. astma czy Obturacyjna Choroba Płuc. Nadaje doskonale również do zastosowania dla osób stosujących koncentratory czy butle tlenowe oraz sportowców.
 • Maseczka tlenowa z drenem to rodzaj asortymentu powszechnie stosowanego w tlenoterapii w warunkach szpitalnych i domowych. Jest to tania maska do tlenoterapii powstała z bezpiecznego i nietoksycznego tworzywa. Posiada specjalistyczną blaszkę, która pozwala na idealne dopasowanie się do twarzy. Jest to sterylna maseczka do jednorazowego zastosowania.
 • Maseczka tlenowa do tlenoterapii to pomocniczy asortyment do zastosowania wraz z inhalatorami i koncentratorami tlenowymi może być także użytkowana z innymi urządzeniami. Maseczka w małym rozmiarze przeznaczona została dla dzieci i młodzieży. Jest to niedroga maseczka do tlenoterapii dla dzieci, która powstała z bezpiecznego i nietoksycznego tworzywa. Wyposażona w blaszkę pozwalającą na indywidualne dopasowanie do twarzy.
 • Nawilżacz do koncentratora tlenu - dozownik to pomocniczy asortyment przeznaczony do koncentratorów tlenowych. Pojemnik dedykowany jest do koncentratorów tlenu w modelu OLV-5, dzięki uniwersalnym końcówką będzie odpowiedni również do innych koncentratorów tlenu dostępnych na rynku. Dozownik powstał z bezpiecznego tworzywa bez zawartości lateksu w składzie.
 • Nawilżacz tlenu – dozownik do koncentratora OLV-B1
  Nawilżacz do koncentratora tlenu to specjalistyczny rodzaj butelki przeznaczony na wodę destylowaną, która pozwala na optymalne nawilżenie tlenu zapewniając większy komfort dla pacjenta. Ten model dozownika na wodę został przeznaczony do koncentratora OLV-B1, dzięki temu, że posiada uniwersalne końcówki odpowiedni będzie również do innych urządzeń koncentrujących tlen.
 • Akumulator jest asortymentem pomocniczym do zastosowania wraz z koncentratorami tlenowymi. W tym modelu dedykowany do koncentratora tlenowego OLV-B1, jednak może być również wykorzystywany w innych urządzeniach jako np. bateria do przetwornicy samochodowej. Bateria do akumulatora wyposażona została w gniazdko zapalniczkowe, dzięki temu możemy stosować ją w samochodzie.
 • Filtr antybakteryjny przeznaczony do eliminacji bakterii i wirusów dedykowany do koncentratora tlenowego w modelu OLV-B1, odpowiedni może być również do innych modeli. Pozwala osiągnąć wysoki poziom filtracji 0,027 µm. Skuteczność filtracji antybakteryjnej na poziomie 99,9999%. Złącze wynoszące 22F/22M.

Tytuł

Go to Top